O CENTRU

Koupit za mnoho milionů něco, co zatím existuje jen na papíře, přijde asi málokomu jako dobrý nápad. V případě domů jde ale o běžnou praxi. Nechceme, abyste i vy museli absolvovat podobnou loterii s nejasným koncem. Proto jsme otevřeli Centrum vzorových domů, kde si můžete detailně prohlédnout již postavené a vybavené domy tak, aby vás v nich při stěhování už nic nepřekvapilo.

V 1. etapě výstavby centra můžete navštívit celkem 7 nových vzorových domů. Na své si zde přijdou jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 3 mil. Kč, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu.Všechny domy jsou plně vybavené, abychom vám co nejvíce přiblížili naši představu o pohodlném a cenově dostupném bydlení.

V plánované 2. etapě výstavby centra, která proběhne v letošním roce, se nabídka typů rodinných domů ještě rozšíří. Součástí areálu centra je i Infocentrum, ve kterém vám odborníci poskytnou užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu a jeho projektové přípravy až po financování stavby.

Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Adresa Centra je: Třešňová 870, Nehvizdy. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Těšíme se na Vaši návštěvu.