O CENTRU

V Centru vzorových domů si můžete detailně prohlédnout domy různých technologií, zástupce moderní i klasické architektury, ovšem vždy s důrazem na progresivní energeticky úsporná konstrukční řešení. Můžete zde shlédnout i rozmanité styly interiérového designu, alternativy vnitřního zařízení, ukázky řešení zahradních úprav a okolí domu apod.

V 1. etapě výstavby centra můžete navštívit celkem 7 nových vzorových domů. Na své si zde přijdou jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 3 mil. Kč, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu.Všechny domy jsou plně vybavené, abychom vám co nejvíce přiblížili naši představu o pohodlném a cenově dostupném bydlení.

V plánované 2. etapě výstavby centra, která proběhne v letošním roce, se nabídka typů rodinných domů ještě rozšíří. Součástí areálu centra je i Infocentrum, ve kterém vám odborníci poskytnou užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru domu a jeho projektové přípravy až po financování stavby.

V prostorách Infocentra se také prezentují partneři, kteří se na výstavbě podílejí. Jedná se o renomované výrobce a dodavatele, mezi kterými nechybí mj. společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, HÖRMANN, SAPELI, ORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, kteří v centru prezentují své domy.

Brány Centra vzorových domů jsou pro veřejnost otevřeny každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Adresa Centra je: Třešňová 870, Nehvizdy. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Můžete také navštívit naše další vzorové domy:
OSTRAVA – křižovatka ulic Opavská a Bedřicha Nikodéma

Těšíme se na Vaši návštěvu.