O CENTRU

Koupit za mnoho milionů něco, co zatím existuje jen na papíře, přijde asi málokomu jako dobrý nápad. V případě domů jde ale o běžnou praxi. Nechceme, abyste i vy museli absolvovat podobnou loterii s nejasným koncem. Proto jsme otevřeli Centrum vzorových domů, kde si můžete detailně prohlédnout již postavené a vybavené domy tak, aby vás v nich při stěhování už nic nepřekvapilo.

V 1. etapě výstavby centra můžete navštívit celkem 7 nových vzorových domů. Na své si zde přijdou jak mladé rodiny, hledající dostupný dům s cenou do 3 mil. Kč, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení. Všechny domy jsou plně vybavené, abychom vám co nejvíce přiblížili naši představu o pohodlném a cenově dostupném bydlení.

V plánované 2. etapě výstavby Centra, která proběhne v letošním roce, se nabídka typů domů ještě rozšíří. Součástí areálu je Infocentrum, ve kterém vám odborníci poskytnou užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení.

Otevřeno je každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Adresa Centra je: Třešňová 870, Nehvizdy. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu.