Co je u nás nového

Otevřeno PO – NE, 10:00 – 18:00

Máme pro Vás otevřeno každý den od pondělí do neděle v období od 10:00 do 18:00. V případě zájmu o prohlídku v jiný individuální čas, či prohlídku ve větší skupině, je možné se domluvit individuálně na telefonním číslu 844 125 125.

Co vše od nás získáte ZDARMA

Součástí Centra vzorových domů je i Infocentrum, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru vhodného pozemku a typu rodinného domu přes projektovou přípravu až po volbu financování stavby. Kromě zajímavých informací a propagačních materiálů obdrží v centru každý zájemce o stavbu rodinného domu zcela ZDARMA i projekt zvoleného typu domu (pro ÚR) a brožurku stavebního rádce od Ing. Kloučka, který vás provede stavbou domu od A do Z.

Nejnovější trendy v bydlení

Stejně jako móda, i bydlení podléhá mnoha trendům. Každý z nás má svůj specifický a jedinečný styl a vkus, který je mu blízký. I tak se většina z nás pořád ráda inspiruje a hledá další tipy a nápady na vylepšení svého domova.

A proto jsme pro Vás vytvořili jedinečný magazín LUXURY LIFE, který si můžete zdarma vyzvednout v Centru vzorových domů. Druhé vydání magazínu LUXURY LIFE Vám nabídne možnost podívat se do exkluzivní vily REZIDENCE PRESTIGE, která je doslova splněným snem o dokonalém bydlení. „Ohromující, prostorné a nesmírně příjemné“, to jsou tři slova, kterými lidé hodnotí dojem z Rezidence, která je reprezentativním luxusním rodinným sídlem navrženým ve stylu moderní městské vily.

Přijďte se inspirovat i vy, na změnu není nikdy pozdě.            

Titul Dům roku 2019 získal rodinný dům HARMONIE

Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2019, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla letos již po čtyřiadvacáté. Za účasti těch nejlepších ve svém oboru se o titul utkala stovka moderních staveb, a že bylo z čeho vybírat. V boji o titul s absolutně nejvyšší počet hlasů zvítězil ve své kategorii rodinný dům Harmonie od společnosti CANABA.

Rodinný dům HARMONIE je ideálním spojením elegantní architektury s vysokou užitnou hodnotou. Jeho předností je půdorysné řešení do tvaru L s integrovanou garáží. Charakterizuje ho netradiční studio nad garáží, které může sloužit i jako ateliér nebo jako samostatná bytová jednotka, zejména pokud se garáž rozšíří pro 2 automobily. Harmonie poskytuje nadstandardní životní prostor i velké vícečlenné rodině a nabízí velké množství dispozičních variant. Přičemž poměr ceny a užitné hodnoty je zcela bezkonkurenční.

Přijďte se podívat do Centra vzorových domů a dozvědět se více o aktuálním vítězi soutěže DŮM ROKU 2019 – domu Harmonie.