Co je u nás nového

Nový exkluzivní rodinný dům REZIDENCE otevřen pro veřejnost

Rodinné domy CANABA jsou na našem trhu už 30 let a umí se přizpůsobit požadavkům každého životního stylu. Koncept nového typu domu uvedený pod přiléhavým názvem REZIDENCE byl tuto sobotu 01.05.2021 otevřen pro veřejnost v Centru vzorových domů Praha.

Toto reprezentativní rodinné sídlo je navržené ve stylu moderních městských staveb. Ojedinělý projekt odkazuje na funkcionalistický styl 20. a 30. let minulého století, který kombinuje s elegancí klasicistní anglické architektury. Projekt Rezidence je  koncipován tak, aby nabídl maximum luxusu, komfortu a prostoru a současně svůj charakter ukryl za závoj elegance a lehkosti. Dokonalá architektura nemá odhalit vše na první pohled, chce upoutat a nechat se objevovat. Jednoduché členění fasády dovolí vyniknout vstupnímu portálu s velkoformátovými dveřmi. Otevřená dispozice přízemí s volnými průhledy vytváří uvolněnou vzdušnou atmosféru. Velká francouzská okna a zimní zahrada prosvětlují interiér domu a spojují zahradu s obývacím pokojem i jídelnou. Nabídkou vnitřního prostoru REZIDENCE vysoce přesahuje běžné bytové potřeby a dává mnohonásobně větší prostor k realizaci vlastních plánů nebo hobby každého z členů rodiny.

Variabilní řešení umožňuje dům uspořádat i jako dvougenerační nebo případně využívat přízemí k podnikání a první patro jako nadstandardní rodinný byt.

Nová vlajková loď společnosti CANABA navíc dokazuje, že výraz luxusní nemusí vždy znamenat nedostupný. Moderní technologie výstavby umožňuje zrealizovat i tento exkluzivní typ domu nejen velmi rychle, ale i za mimořádně atraktivní cenu.

Všechny zájemce o prohlídku exkluzivního projektu REZIDENCE zveme k návštěvě Centra vzorových domů PRAHA (D11, exit 8), kde Vám odborníci CANABA poskytnou bližší informace o všech variantách nového projektu.

Vaše CANABA

Společnost CANABA oslaví 30 let otevřením nového vzorového domu REZIDENCE

Nový rodinný dům REZIDENCE bude již v květnu slavnostně představen veřejnosti. Tento nový projekt, připravený především pro náročný německý trh, je navržen pro prémiovou klientelu požadující kromě špičkové kvality i vysoce nadstandardní komfort a prostor. Nová vlajková loď společnosti CANABA ovšem navíc dokazuje, že výraz luxusní nemusí vždy znamenat nedostupný. Moderní technologie výstavby umožňuje zrealizovat i tento vysoce nadstandardní typ domu nejen velmi rychle, ale i za mimořádně atraktivní cenu.

Společnost CANABA působí na českém trhu již 30 let. Novinka v nabídce REZIDENCE nastavuje nový etalon moderního komfortního bydlení a jistě si získá velkou pozornost všech zájemců o nadstandardní moderní a luxusní bydlení a to nejen na českém trhu.

Všechny zájemce o exkluzivní projekt REZIDENCE zveme k návštěvě Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy.

Vítězem soutěže DŮM ROKU 2020 se stal dům RIVIERA

Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2020, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla letos již po pětadvacáté. V boji o titul se utkaly desítky soutěžních staveb, absolutně nejvyšší počet čtenářských hlasů získal velmi moderní a nadčasový dům od společnosti CANABA, RIVIERA EXCLUSIVE, který se stává vítězem pro rok 2020 ve své kategorii.

Není bez zajímavosti, že se dům RIVIERA EXCLUSIVE stal jedním z nejoblíbenějších bungalovů ze široké nabídky společnosti CANABA. Prostor, pohodlí, žádné překážky a bariéry – to jsou slova, která vás napadnou jako první, když uvidíte RIVIERU EXCLUSIVE. Na první pohled vypadá jinak, než ostatní domy a jiná skutečně je. Každý vnější i vnitřní prvek domu je dokonale promyšlen a až do posledního detailu perfektně řemeslně zpracován. Účelný a přitom atraktivní půdorys vytváří přirozené atrium s částečně krytou terasou, která přímo svádí k odpočinku a relaxaci. Klasické antické sloupy terasy, přístupné z velkoryse prosvětleného prostoru obývacího pokoje a jídelny, propůjčují domu osobitý středozemní šarm. Dům zejména při pohledu ze zahrady vyzařuje poklidnou atmosféru domova. Spolu s lehkostí forem a barev vytvářejí z tohoto domu místo pro skutečně bezstarostný a přirozený život.

Rodinné domy společnosti CANABA zvítězily v anketě DŮM ROKU již celkem počtrnácté a CANABA je tak nejúspěšnější značkou v historii soutěže. Vždyť CANABA za již 30 let své činnosti postavila jen na českém trhu přes 7500 domů.

Titul Dům roku 2019 získal rodinný dům HARMONIE

Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení – anketa Dům roku 2019, ve které volí nejlepší díla široká veřejnost i odborná porota, proběhla letos již po čtyřiadvacáté. Za účasti těch nejlepších ve svém oboru se o titul utkala stovka moderních staveb, a že bylo z čeho vybírat. V boji o titul s absolutně nejvyšší počet hlasů zvítězil ve své kategorii rodinný dům Harmonie od společnosti CANABA.

Rodinný dům HARMONIE je ideálním spojením elegantní architektury s vysokou užitnou hodnotou. Jeho předností je půdorysné řešení do tvaru L s integrovanou garáží. Charakterizuje ho netradiční studio nad garáží, které může sloužit i jako ateliér nebo jako samostatná bytová jednotka, zejména pokud se garáž rozšíří pro 2 automobily. Harmonie poskytuje nadstandardní životní prostor i velké vícečlenné rodině a nabízí velké množství dispozičních variant. Přičemž poměr ceny a užitné hodnoty je zcela bezkonkurenční.

Přijďte se podívat do Centra vzorových domů a dozvědět se více o aktuálním vítězi soutěže DŮM ROKU 2019 – domu Harmonie.

Nejnovější trendy v bydlení

Stejně jako móda, i bydlení podléhá mnoha trendům. Každý z nás má svůj specifický a jedinečný styl a vkus, který je mu blízký. I tak se většina z nás pořád ráda inspiruje a hledá další tipy a nápady na vylepšení svého domova.

A proto jsme pro Vás vytvořili jedinečný magazín LUXURY LIFE, který si můžete zdarma vyzvednout v Centru vzorových domů. Druhé vydání magazínu LUXURY LIFE Vám nabídne možnost podívat se do exkluzivní vily REZIDENCE PRESTIGE, která je doslova splněným snem o dokonalém bydlení. „Ohromující, prostorné a nesmírně příjemné“, to jsou tři slova, kterými lidé hodnotí dojem z Rezidence, která je reprezentativním luxusním rodinným sídlem navrženým ve stylu moderní městské vily.

Přijďte se inspirovat i vy, na změnu není nikdy pozdě.            

Co vše od nás získáte ZDARMA

Součástí Centra vzorových domů je i Infocentrum, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru vhodného pozemku a typu rodinného domu přes projektovou přípravu až po volbu financování stavby. Kromě zajímavých informací a propagačních materiálů obdrží v centru každý zájemce o stavbu rodinného domu zcela ZDARMA i projekt zvoleného typu domu (pro ÚR) a brožurku stavebního rádce od Ing. Kloučka, který vás provede stavbou domu od A do Z.

Otevřeno PO – NE, 10:00 – 18:00

Máme pro Vás otevřeno každý den od pondělí do neděle v období od 10:00 do 18:00. V případě zájmu o prohlídku v jiný individuální čas, či prohlídku ve větší skupině, je možné se domluvit individuálně na telefonním číslu 844 125 125.