Co je u nás nového

Nový vzorový dům Rezidence otevřen

V Centru vzorových domů jsme při příležitosti oslav 30 let společnosti CANABA otevřeli nový vzorový dům. Reprezentativní rodinné sídlo Rezidence je navržené ve stylu moderních městských staveb. Jeho architektura odkazuje na funkcionalistický styl dvacátých let minulého století, který kombinuje s elegancí klasicistní anglické architektury. Přijďte se přesvědčit, že výraz luxusní nemusí vždy znamenat nedostupný. Moderní technologie výstavby umožňuje zrealizovat i tento dům rychle a za mimořádně atraktivní cenu.

Společnost CANABA slaví 30 let

Akciová společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů na klíč, slaví 30. výročí svého působení na českém trhu. Za tu dobu našlo v jejich domech svůj vysněný domov přes dvacet pět tisíc spokojených klientů a bydlení se značkou CANABA se stalo symbolem moderního, kvalitního a pohodlného bydlení.

U příležitosti oslav společnost jednak představuje nový dům Rezidence, který bude přístupný i v Centru vzorových domů, a pak připravila speciální akci, díky které může každý klient ušetřit až 300 000 Kč.

Vítězem soutěže Dům roku 2020 je Riviera

Tradiční soutěž o nejlepší stavbu v oblasti moderního bydlení, anketu Dům roku 2020 ovládl dům Riviera společnosti CANABA. V již pětadvacátém ročníku ankety, ve které volí široká veřejnost i odborná porota nejlepší tuzemské stavby pro bydlení, získal projekt Riviery absolutně nejvyšší počet čtenářských hlasů.

Rodinný dům si nyní objednáte v Centru Černý Most

Společnost CANABA otevřela pobočku v exkluzivních prostorách Centra Černý Most v Praze. Zájemci o moderní a úsporné bydlení si tak mohou sjednat schůzku s reprezentantem společnosti nejen v Centru vzorových domů v Nehvizdech, ale i přímo v Praze v prostorách nového showroomu.

Co vše od nás získáte zdarma?

Součástí Centra vzorových domů je i Infocentrum, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení. Kromě zajímavých informací obdrží v centru každý zájemce o stavbu rodinného domu zdarma i projekt zvoleného typu domu (pro ÚR) a knížku stavebního rádce od Ing. Kloučka, který vás provede stavbou domu od A do Z.

Otevřeno PO – NE, 10:00 – 18:00

Máme pro Vás otevřeno každý den od pondělí do neděle v období od 10:00 do 18:00. V případě zájmu o prohlídku v jiný individuální čas, či prohlídku ve větší skupině, je možné se domluvit individuálně na telefonním čísle 844 125 125.