Co je u nás nového

Otevřeno PO – NE, 10:00 – 18:00

Máme pro Vás otevřeno každý den od pondělí do neděle v období od 10:00 do 18:00. V případě zájmu o prohlídku v jiný individuální čas, či prohlídku ve větší skupině, je možné se domluvit individuálně na telefonním číslu 844 125 125.

Co vše od nás získáte ZDARMA

Součástí Centra vzorových domů je i Infocentrum, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru vhodného pozemku a typu rodinného domu přes projektovou přípravu až po volbu financování stavby. Kromě zajímavých informací a propagačních materiálů obdrží v centru každý zájemce o stavbu rodinného domu zcela ZDARMA i projekt zvoleného typu domu (pro ÚR) a brožurku stavebního rádce od Ing. Kloučka, který vás provede stavbou domu od A do Z.

Nejnovější trendy v bydlení

Stejně jako móda, i bydlení podléhá mnoha trendům. Každý z nás má svůj specifický a jedinečný styl a vkus, který je mu blízký. I tak se většina z nás pořád ráda inspiruje a hledá další tipy a nápady na vylepšení svého domova.

A proto jsme pro Vás vytvořili jedinečný magazín LUXURY LIFE, který si můžete zdarma vyzvednout v Centru vzorových domů. Druhé vydání magazínu LUXURY LIFE Vám nabídne možnost podívat se do exkluzivní vily REZIDENCE PRESTIGE, která je doslova splněným snem o dokonalém bydlení. „Ohromující, prostorné a nesmírně příjemné“, to jsou tři slova, kterými lidé hodnotí dojem z Rezidence, která je reprezentativním luxusním rodinným sídlem navrženým ve stylu moderní městské vily.

Přijďte se inspirovat i vy, na změnu není nikdy pozdě.            

Titul Dům roku 2018 získal rodinný dům IDEAL CITY

Tento moderní a velmi nadčasový dům zvítězil ve své kategorii díky hlasům široké veřejnosti. Není bez zajímavosti, že se dům Ideal City stal jedním z nejprodávanějších domů minulého roku. Díky svému unikátnímu čtvercovému půdorysu si jej můžete na pozemek umístit přesně tak, jak si vzhledem ke světovým stranám budete přát. Dává tak svému majiteli, oproti běžným obdélníkovým půdorysům, větší svobodu v plánování i celého okolí jeho nového domu. Zcela jedinečné je také inovativní provedení střešní konstrukce, které přináší výrazně více vnitřního prostoru. Využitelnost obytné plochy domu 127 m² je ještě umocněna plnohodnotnou výškou místností v patře. Praktické dispozice, nabídka úložných prostor a maximální variabilita vnitřního uspořádání činí z domu Ideal City jeden z nejžádanějších domů současnosti.

Přijďte se podívat do Centra vzorových domů a dozvědět se více o aktuálním vítězi soutěže DŮM ROKU 2018 – domu IDEAL CITY.