Centrum vzorových domů

OTEVŘENO
PO - NE
10 - 18 h

VSTUP
ZDARMA

Novinky z facebooku

15. 01. 2018 10:17

Rodinný dům IDEAL - jednoduché a velmi útulné řešení vnitřních dispozic, praktické uspořádání a především bezkonkurenční poměr ceny a užitné hodnoty – to je důvod, proč patří IDEAL již dvě desetiletí mezi nejprodávanější domy na trhu. Přijďte si jej prohlédnout na vlastní oči i vy a odneste si zdarma projekt tohoto rodinného domu. Prohlídka je možná každý den PO - NE, 10:00 - 18:00.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

04. 12. 2017 10:27

Nejhezčí dárek k Vánocům? Co takhle rodinný dům. Navštivte Centrum vzorových domů a projekt pro územní řízení Vámi vybraného domu získáte ZDARMA a příští vánoční svátky klidu již prožijete ve svém novém domě 😊

06. 10. 2017 11:53

BUNGALOV – život bez schodů

Bungalov patří k velmi žádaným typům rodinných domů. Je velmi oblíbený hlavně díky své jednoduchosti, čistým liniím a účelně koncipovaným místnostem. V Centru vzorových domů vám nabízíme jedinečnou příležitost prohlédnout si exteriér i kompletně vybavený interiér tohoto krásného domu. Přijďte se podívat PO - NE od 10:00 do 18:00 a prohlédněte si i další rodinné domy různých technologií a stylů. Těšíme se na vás :-)

24. 07. 2017 10:14

CLASSIC CITY - nejprodávanější rodinný dům v České republice. Osobní návštěvu si můžete objednat již nyní na www.cvzd.cz. Těšíme se na Vás :-)

26. 06. 2017 09:18

Navštivte nás i během prázdnin a odneste si projekt vysněného domu zdarma.

24. 05. 2017 10:32

Sníte o vlastním rodinném domě? Nevíte, jak nejlépe si vybrat? Přijďte se podívat do největšího Centra vzorových domů v ČR, kde si můžete prohlédnout 7 vzorových domů včetně kompletně vybavených interiérů. Lépe si tak představíte, jak velký dům bude ideální právě pro Vás a Vaši rodinu.

Těšíme se na Vaši návštěvu každý den PO - NE, 10 - 18 HOD. Rezervujte si termín Vaší návštěvy ještě dnes na www.cvzd.cz/cs/visit.

20. 03. 2017 13:17

Titul Dům roku 2017 získala komfortní vila REZIDENCE PRESTIGE

Úsloví Můj dům, můj hrad překonává staletí a dokonale vyjadřuje naši přirozenou touhu po pohodlí, soukromí, bezpečí, klidu, harmonii a kráse. A právě tyto vlastnosti dali tvůrci do vínku domu Rezidence Prestige, který v 22. ročníku prestižní soutěže získal titul DŮM ROKU 2017.

Tato novinka zvítězila ve své kategorii reprezentativních domů a získala absolutně nejvyšší počet hlasů. Nadčasová městská vila respektující základy klasické architektury je dispozičně nesmírně důmyslně řešená. Její obrovský vnitřní prostor nadmíru splňuje nároky na pohodlný, klidný a komfortní život všech jeho obyvatel. Přičemž plní nejen bytové potřeby rodiny majitele, ale nabízí i dostatek prostoru pro podnikání, hobby nebo ji lze využít i pro dvougenerační bydlení. Její vnější podoba i vnitřní uspořádání je natolik variabilní, že ji lze přizpůsobit osobitým požadavkům a přáním svého majitele.

Přijďte se podívat do Centra vzorových domů a dozvědět se více informací o aktuálním vítězi soutěže DŮM ROKU 2017 – domu REZIDENCE PRESTIGE.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

01. 12. 2016 14:55

Rodinný dům CLASSIC CITY je moderní a velmi zdařilou čtvrtou generací nejprodávanějšího domu v ČR. Důmyslně řešený rodinný dům nabízí několik variant architektonického provedení včetně klasického provedení se sedlovou střechou. Se svou dispozicí 6 +1 poskytuje bohatý prostor i pro opravdu velkou rodinu. Žádné hluché místa, žádný zbytečný prostor, každý centimetr plochy je důkladně promyšlen a beze zbytku využit.

Rodinný dům Classic City včetně kompletně vybaveného interiéru si můžete prohlédnout na vlastní oči v Centru vzorových domů každý den PO - NE, 10 - 18 hod.